غواصی در بالی!!


  • بالی

جزیره بالی در محل تلاقی اقیانوس آرام و هند واقع شده است به همین دلیل بالی یکی از خاص ترین سواحل دنیا را دارد.دنیای زیر آب بالی از دیدنی های شاخص تور بالی است.  از  دیدنی های غواصی بالی می توان به کشتی غرق شده ی US Liberty ، آموک بی کندی داسا (Amuk Bay Candi Dasa) و Ped نام برد که در هر کدام انواع بی شماری از آبزیان و پستانداران دریایی زندگی می کنند.دنیای زیر آب بالی به اندازه ای شگفت انگیز است که هر غواص و یا مشتاق غواصی را به خود فرا می خواند،نیمی از گردشگران بالی فقط و فقط برای غواصی به این جزیره زیبا سفر می کنند.

آموک بی کندی داسا Amuk Bay Candi Dasa :

به فاصله 3 کیلومتری جنوب شرق آموک بی کندی داسا و در عمق 32 متری مجموعه ای از صخره ها و شکاف های زیر آبی به پهنای 100 متر به چشم می خورد. جریان شدید آب در این منطقه، غواصی را مختص به افراد با تجربه و حرفه ای کرده است. در آموک بی کندی داسا شما کوسه ها را به آسانی ملاقات خواهید کرد و در دسته های بسیار بزرگ باراکودا ناپدید می شوید. در شمال و شرق همین منطقه سنگفرشی وسیع از مرجان های طبقاتی و ماهیان تروپیکال به میزبانی شما نشسته اند. ماهیانی از قبیل سنگسر زرد، آنجل و پروانه ماهیان نیز از ساکنان آن هستند.

کشتی غرق شده ی US Liberty :

این کشتی 120 متری به فاصله فقط 30 متر از ساحل آرمیده است.US Liberty توسط نیروی دریایی ژاپنی و با شلیک اژدر هدف واقع شده است.اکنون بدنه این کشتی غرق شده پوشیده از مرجان ها و یکی از زیباترین سایت های غواصی بالی می باشد. شما در عمق 20 متری شاهد خورشید ماهیان بسیار بزرگ، باراکودا و ناپلیون خواهید بود. همچنین بالی برای غواصی در شب بسیار مناسب است.

برای اطلاع از تور بالی کلیک کنید

تورهای مرتبط با