دیدنی های پاتایا


آکواريوم و دنياي زير آب(underwater world pattaya)

مکانی که به دنیای زیر آب ( Underwater World )، شهرت یافته است، بزرگترین و مدرن ترین آکواریم آسیا و همچنین بزرگترین آکواریوم در سطح جهانی می باشد که در ناحیه جنوبی پاتایا قرار دارد.دنیای زیر آب پاتایا بسیار زیبا و بسیار آرامش بخش است که در این آکواریوم ماهی ها و موجودات دریایی بسیار زیبا یی موجود می باشد. این آکواریوم بزرگترین و مدرن ترین آکواریوم شرق آسیا می باشد که به شکل یک تونل شیشه ای است که 100 متر طول دارد.

کوه بودا پاتایا(Buddha Mountain Pattaya)

معبدکوه بودا یکی از جاهای دیدنی پاتایا است این معبد که در فاصله 6 کیلومتری شهر پاتایا به سمت شهر ساتاهیپ واقع شده است واقعا زیبا و کم نظیر میباشد.عکس بودا را در دل کوه به نمایش گذاشتن. این عکس بودا به طول 109 متر و عرض 70 متر میباشد که در دل کوه تراشیده شده و با طلا تزئین شده و در مقابلش یه فضای سبز بسیار زیبا به صورت یه پارک و دریاچه طراحی شده است.

موزه ریپلی پاتایا (Ripley Museum Pattaya)

موزه ریپلی پاتایا (Ripley Museum Pattaya) یکی از دیدنی ترین و عجیب ترین موزه ها در تور تایلند ، در طبقه سوم مرکز خرید رویال گاردن در مرکز پاتایا قرار دارد و مجموعه ای از اشیاء عجیب و غریب از گوشه کنار جهان در آن یافت می شود. همچنین یک نمایش چهاربعدی هیجان انگیز نیز در اینجا اجرا می شود که می توانید از آن لذت ببرید.

جزیره مرجان پاتایا Coral Island Pattaya

جزیره مرجان پاتایا Coral Island Pattaya از مهم ترین جاذبه های گردشگری پاتایا در خلیچ تایلند ،سفری یک روزه به جزیره مرجان است. جزیره مرجان در زبان تایلندی (koh larn ) ، و (coral island) در زبان انگلیسی نامیده می شود.